avatar

REDAKCJA

kontakt@piracidrogowi.pl

2016-07-30 23:43:44

opolskie

BMW obite z każdej strony. Na koniec zatrzymało się na drzewie.

BMW obite z każdej strony. Na koniec zatrzymało się na drzewie.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Gdańsk    Region Pomorskie    Data utworzenia 2021-05-11 11:33:16    Oglądany 21114

avatar
30-letni kierowca BMW trafił do szpitala po wypadku, do którego przed 6.00 rano doszło na drodze wojewódzkiej nr 224 pomiędzy Wejherowem i Nowym Dworem Wejherowskim. Z ustaleń policji wynika, że kierujący BMW 30-latek, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w drzewa, z których ostatnie dosłownie wbiło się do środka samochodu. Kierowca został ranny, ale był świadomy. Na miejscu wypadku policjanci zbadali go alkomatem - był trzeźwy.

Dwóch motocyklistów zginęło w wypadku. Doszło do czołówki z jeepem.

Dwóch motocyklistów zginęło w wypadku. Doszło do czołówki z jeepem.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Łódzkie    Data utworzenia 2021-05-08 21:42:17    Oglądany 65676

avatar
Do tragicznego wypadku doszło chwilę przed 20.00 na ul. 11 listopada w Aleksandrowie Łódzkim. Jak informuje podkom. Magdalena Nowacka z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca jeepem kobieta nie zachowała ostrożności podczas wyprzedzania, doprowadzając do czołowego zderzenia z dwoma motocyklami. W wypadku zginęło dwóch mężczyzn kierujących motocyklami, a do szpitala trafiła pasażerka jednego z nich oraz kobieta kierująca samochodem osobowym. AKTUALIZACJA: W szpitalu zmarła pasażerka jednego z motocykli, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Uciekał policyjnym radiowozem, rozbił go i ukradł kolejny. Szalony pościg w USA.

Uciekał policyjnym radiowozem, rozbił go i ukradł kolejny. Szalony pościg w USA.

Kategoria Wypadki policyjny pościg    Region Materiały ze świata    Data utworzenia 2021-05-08 10:44:59    Oglądany 7513

avatar
Mężczyzna został aresztowany w hrabstwie Volusia na Florydzie w czwartek po tym, jak podczas długiego pościgu uciekał przed policją nie jednym, ale dwoma radiowozami. Służby opublikowały nagranie z policyjnego helikoptera, który brał udział w pościgu za podejrzanym. Kierowca uciekał radiowozem przed policją, ale funkcjonariuszom udało się zepchnąć go z drogi. Mężczyzna został otoczony w lesie w pobliżu autostrady, jednak zbiegł przed służbami, wsiadł do kolejnego samochodu policyjnego i odjechał. Po długim pościgu funkcjonariuszom udało się zablokować trasę ucieczki kolczatką, która przebiła opony w skradzionym radiowozie. Kierowca uciekał jeszcze przez jakiś czas, ale ostatecznie zmuszony był do zatrzymania się na pasie przy autostradzie. Tam został zatrzymany przez policjantów i nie zdołał kolejny raz już uciec.

Wypadek Ferrari w Warszawie. "Nie ma przodu".

Wypadek Ferrari w Warszawie. "Nie ma przodu".

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Warszawa    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-05-07 23:51:09    Oglądany 8481

avatar
Wypadek Ferrari w Warszawie. Do wypadku doszło w piątek po 21.00 na Moście Siekierkowskim w stronę Mokotowa. Rozpędzone Ferrari, najprawdopodobniej wpadło w poślizg i uderzyło w bariery. W sportowym samochodzie doszło do urwania się kół. Pomimo poważnych uszkodzeń auta, kierujący nie odniósł żadnych obrażeń.

Honda owinęła się wokół drzewa. Samochodem podróżowały trzy osoby.

Honda owinęła się wokół drzewa. Samochodem podróżowały trzy osoby.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-05-07 09:31:27    Oglądany 10549

avatar
Trzy osoby zostały ranne po wypadku, do którego w czwartek wieczorem doszło na drodze wojewódzkiej nr 443 za Tarcami w kierunki Jarocina. Samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby, dosłownie owinął się wokół drzewa. Z relacji naocznych świadków wypadku, cytowanych przez serwis Jarocin112.pl wynika, że kierujący osobową hondą, kończąc wyprzedzanie samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i bokiem uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem podróżowało trzech młodych mężczyzn z czego dwóch opuściło pojazd o własnych siłach. Aby uwolnić zakleszczonego w samochodzie kierowcę hondy, konieczne było użycie przez strażaków ciężkiego sprzętu hydraulicznego.

Bez prawa jazdy uciekał policji 200 km/h. Skończył w rowie i na glebie.

Bez prawa jazdy uciekał policji 200 km/h. Skończył w rowie i na glebie.

Kategoria policyjny pościg Wideorejestratory Polskie Drogi Warszawa nagrania z wideorejestratorów    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-05-06 21:59:09    Oglądany 5671

avatar
27-letni mężczyzna bez prawa jazdy nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Do pościgu doszło 1 maja na Mazowszu. Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy w Legionowie prowadzili kontrolę prędkości w Suchocinie. Chcieli zatrzymać kierowcę opla, który jechał zbyt szybko. Mężczyzna zlekceważył jednak sygnały funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Mundurowi ruszyli w pościg, za kierowcą opla, który kontynuował ucieczkę w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, mknąc z prędkością ponad 200 km/h. Pościg zakończył się po około 4 kilometrach, kiedy to w miejscowości Boża Wola stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. W pojeździe poza kierowcą znajdowało się trzech pasażerów. Po wylegitymowaniu i sprawdzeniu mężczyzn w policyjnym systemie okazało się, iż 27-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego nie powinien wsiadać za kierowcę. Na podstawie decyzji administracyjnej z września 2020 roku mężczyźnie cofnięto uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Toyota wepchnięta pod naczepę przez drugą ciężarówkę. Kierowca cudem przeżył!

Toyota wepchnięta pod naczepę przez drugą ciężarówkę. Kierowca cudem przeżył!

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Kielce    Region Świętokrzyskie    Data utworzenia 2021-05-05 18:36:12    Oglądany 13702

avatar
O wielkim szczęściu może mówić 54-letni kierowca toyoty, który w środowe popołudnie został dosłownie wepchnięty pod naczepę ciężarówki z kontenerem, przez kierowcę drugiego samochodu ciężarowego. Gdy na miejsce wypadku przyjechały służby ratunkowe, nie było nawet wiadomo, ile osób podróżowało toyotą. Po długiej akcji z użyciem ciężkiego, hydraulicznego sprzętu, strażakom udało się uwolnić kierowcę osobówki, który jak się okazało, jechał samochodem sam. Sprawca wypadku - 60-letni kierowca renault był pijany - wydmuchał promil alkoholu.

Wywrotka z ziemią uderzyła w betonowy filar na A4. Kierowca zginął.

Wywrotka z ziemią uderzyła w betonowy filar na A4. Kierowca zginął.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Kraków    Region Małopolskie    Data utworzenia 2021-05-05 15:11:33    Oglądany 14200

avatar
Tragiczny wypadek drogowy na 417 kilometrze autostrady A4 - to węzeł Kraków-Południe, w kierunku Rzeszowa. Jak informuje policja, wywrotka z ziemią uderzyła w betonowy słup. Kierowca zginął. Zablokowane są 2 pasy w obu kierunkach. Ruch odbywa się pasami zjazdowymi.

Subaru doszczętnie spłonęło po zderzeniu z jeleniem

Subaru doszczętnie spłonęło po zderzeniu z jeleniem

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Lubuskie    Data utworzenia 2021-05-05 11:14:23    Oglądany 6810

avatar
Subaru zderzyło się z jeleniem, przebiegającym przez drogę, po czym stanęło w płomieniach - kierowca i pasażerowie zdołali uciec przed ogniem. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 296 między Żaganiem a Żagańcem w województwie lubuskim. Gdy na miejsce dojechali strażacy, cały samochód był już objęty pożarem.

20-letni kierowca golfa uderzył w drzewo, zginęła 17-letnia dziewczyna.

20-letni kierowca golfa uderzył w drzewo, zginęła 17-letnia dziewczyna.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Warmińsko-Mazurskie    Data utworzenia 2021-05-04 12:25:41    Oglądany 10196

avatar
Na drodze wojewódzkiej nr 541 na trasie Lidzbark - Kiełpiny, 20-letni kierowca volkswagena golfa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał do przydrożnego rowu i prawym bokiem pojazdu uderzył w drzewo. W wypadku zginęła 17-letnia pasażerka volkswagena, a rannego kierowcę zabrano do szpitala. Policja poinformowała, że 20-latkowi pobrano krew do badań na zawartość alkoholu lub innych środków o podobnym działaniu.

Pogromcy piratów