avatar

REDAKCJA

kontakt@piracidrogowi.pl

2016-07-30 23:43:44

opolskie

Z ponad 2 promilami koziołkował na rondzie. Tak świętował wyjście z więzienia.

Z ponad 2 promilami koziołkował na rondzie. Tak świętował wyjście z więzienia.

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Polskie Drogi Opole    Region opolskie    Data utworzenia 2021-05-29 19:27:08    Oglądany 21309

avatar
Dotarliśmy do filmu z materiałów śledztwa w sprawie wypadku, do którego 18 kwietnia 2020 roku doszło na rondzie pomiędzy Karczowem a Opolem, wzdłuż dróg krajowych 46 i 94. Na filmie widać, jak 31-letni wówczas Adam K. z dużą prędkością dojeżdża do ronda. W pewnym momencie traci panowanie nad samochodem, zjeżdża na paz zieleni, po czym taranuje znak i dosłownie wpada na rondo i zaczyna koziołkować. Samochód z kierowcą i jego pasażerem, kilkukrotnie koziołkował. Adam K. miał w sobie 2 promile alkoholu, a na miejscu wypadku pasażer mówił, że dojeżdżając do ronda jechali prawie 200 km/h. Jak się okazało, kierowca dzień wcześniej wyszedł z więzienia i razem z pasażerem, którego tam poznał, świętował wolność. Decyzją sądu Adam K. wróci do więzienia na 1,5 roku, dodatkowo otrzymał dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i ma zapłacić nawiązkę finansową na rzecz... poszkodowanego w wypadku pasażera.

Tego jeszcze nie było. Upity kurier zatrzymał się na kolizji i chciał pomagać...

Tego jeszcze nie było. Upity kurier zatrzymał się na kolizji i chciał pomagać...

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Opole    Region opolskie    Data utworzenia 2021-05-28 20:09:24    Oglądany 15082

avatar
Ta historia wydarzyła się naprawdę... w piątek późnym popołudniem na jednym ze skrzyżowań w Opolu doszło do niegroźnej kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych. Gdy na miejscu swoje działania prowadzili policjanci, a pracownicy pomocy drogowych szykowali się do odholowania uszkodzonych pojazdów... wtedy przyjechał on. 22-letni kurier jednej z firm zatrzymał się na miejscu zdarzenia i wysiadł zza kierownicy, żeby zapytać, czy nie jest komuś potrzebna pomoc... Problem w tym, że mężczyzna ledwo stał na nogach. Szybko skończył w policyjnym radiowozie. Alkomat wykazał w organizmie 22-latka prawie 2,5 promila alkoholu.

Tragiczny wypadek z Łosiem na autostradzie. Pasażer samochodu osobowego zginął.

Tragiczny wypadek z Łosiem na autostradzie. Pasażer samochodu osobowego zginął.

Kategoria Polskie Drogi Łódź    Region Łódzkie    Data utworzenia 2021-05-27 19:37:31    Oglądany 11167

avatar
Tragiczny wypadek z Łosiem na autostradzie A1. Do zdarzenia doszło około 3 w nocy w pobliżu miejscowości Głogowiec w województwie łódzkim. Jak informują policjanci z Koluszek, wszystko wskazuje na to, że łoś wbiegł nagle na drogę, prosto pod skodę octavię, kierowaną przez 32-letniego mężczyznę. W wypadku zginął 35-letni pasażer skody.

Tragiczny wypadek na quadzie. 35-letni kierowca zginął.

Tragiczny wypadek na quadzie. 35-letni kierowca zginął.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Lublin    Region Lubelskie    Data utworzenia 2021-05-27 13:14:20    Oglądany 10973

avatar
35-letni kierowca quada zginął na miejscu wypadku, do którego doszło w Stanisławowie Dużym w powiecie lubartowskim. Samochód, którym jechała rodzina z dwójką dzieci dachował w rowie. Tragiczny wypadek miał miejsce w środę po godzinie 17.00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 35-letni kierujący quadem jadąc drogą asfaltową i wykonując manewr skrętu w lewo w drogę gruntową w kierunku miejscowości Samoklęski Kolonia Pierwsza, nie upewnił się czy ma możliwość wykonania tego manewru i wjechał wprost pod wyprzedzający go samochód. Manewr doprowadził do zderzenia obu pojazdów i dachowania samochodu.

Naprawdę groźne wyprzedzanie na czołówkę. Drugi kierowca musiał zjechać!

Naprawdę groźne wyprzedzanie na czołówkę. Drugi kierowca musiał zjechać!

Kategoria Wideorejestratory Polskie Drogi nagrania z wideorejestratorów    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2021-05-26 11:27:31    Oglądany 1582

avatar
Ile tu jest pasów ruchu? Temu kierowcy prawdopodobnie wydawało się, że trzy... Jadący z przeciwka samochód musiał zjechać mu z drogi, żeby nie doszło do wypadku! Zobaczcie film z naprawdę niebezpiecznego wyprzedzania w wykonaniu pirata drogowego.

Skoda wbiła się pod ciężarówkę. Kierowca został zakleszczony ale przeżył.

Skoda wbiła się pod ciężarówkę. Kierowca został zakleszczony ale przeżył.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Poznań    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-05-25 14:54:04    Oglądany 11934

avatar
Kierowca skody był zakleszczony w rozbitym pojeździe, uwięzionym pod naczepą ciężarówki. Mężczyznę ewakuowano przy użyciu sprzętu hydraulicznego, trafił do szpitala. Do tego groźnego wypadku doszło dziś przed 8.00 na 158. kilometrze autostrady A2 w Wielkopolsce. Śledczy wyjaśniają, jak dokładnie doszło do wypadku. Wiadomo, że samochód osobowy wjechał w naczepę ciężarówki, po czym został uderzony przez samochód dostawczy.

Wypadek podczas policyjnego pościgu. Film z wideorejestratora.

Wypadek podczas policyjnego pościgu. Film z wideorejestratora.

Kategoria Wypadki policyjny pościg Wideorejestratory Polskie Drogi nagrania z wideorejestratorów    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2021-05-24 21:55:48    Oglądany 1732

avatar
Kompletnym brakiem odpowiedzialności i wyobraźni wykazał się młody kierowca audi z powiatu złotoryjskiego, który wyprzedzał na zakazie doprowadzając do czołowego zderzenia z innym autem, po czym wielokrotnie dachował. Zdarzenie w całości nagrał policyjny wideorejestrator. Żadna z osób uczestniczących w zdarzeniu nie odniosła poważniejszych obrażeń. Kierowca audi był pod wpływem narkotyków, a auto nie miało ubezpieczenia, badań technicznych i jechało na „lewych” blachach.nDo zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej numer 364 w Pielgrzymce, w powiecie złotoryjskim.

Młoda kobieta straciła panowanie nad samochodem. 1 osoba zginęła, 4 są ranne.

Młoda kobieta straciła panowanie nad samochodem. 1 osoba zginęła, 4 są ranne.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Warmińsko-Mazurskie    Data utworzenia 2021-05-23 18:33:03    Oglądany 13097

avatar
25-letni mężczyzna zginął a cztery kolejne osoby zostały ranne w wypadku drogowym w miejscowości Tuszewo, w województwie warmińsko-mazurskim. Jak ustalili policjanci, 20-letnia kobieta nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w barierki, po czym wjechała do rowu. W wyniku obrażeń na miejscu zmarł 25-letni pasażer.

Groźny finał jazdy na czerwonym świetle. Samochód kilkukrotnie koziołkował.

Groźny finał jazdy na czerwonym świetle. Samochód kilkukrotnie koziołkował.

Kategoria Wypadki Wideorejestratory Polskie Drogi Katowice nagrania z wideorejestratorów    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-05-23 10:54:20    Oglądany 14964

avatar
Naprawdę groźnie wyglądał wypadek, do którego 20 maja doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Podwarpie, niedaleko Siewierza w województwie śląskim. Przebieg zdarzenia dokładnie widać na nagraniu z wideorejestratora w samochodzie jednego ze świadków. Wiadomo, że kierujący samochodem osobowym wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, zderzając się z drugim pojazdem. Uderzenie wytrąciło jeden z samochodów z toru jazdy, co doprowadziło do kilkukrotnego koziołkowania. Ostatecznie samochód zatrzymał się na dachu. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Czarna seria tragicznych wypadków motocyklowych w całej Polsce. Reportaż.

Czarna seria tragicznych wypadków motocyklowych w całej Polsce. Reportaż.

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2021-05-21 15:10:12    Oglądany 18037

avatar
Na początek prawdziwej wiosny musieliśmy czekać w tym roku bardzo długo. Jak już się jednak pojawiła, na ulice wyjechało wielu spragnionych jazdy motocyklistów. Niestety niektóre wyprawy kończyły się wypadkami. Dlatego eksperci apelują do kierowców jednośladów, aby ci, zwłaszcza na początku sezonu, byli bardzo ostrożni na ulicach. - Trzeba pamiętać, że po kilku miesiącach przerwy w jeździe, potrzeba trochę czasu, aby przyzwyczaić się do motocykla. Poza tym po zimie asfalt nie jest tak przyczepny. Trzeba też pamiętać, że kierowcy samochodów też mogli zapomnieć o motocyklistach - powiedział Andrzej Drzymulski, redaktor naczelny „Świata Motocykli”. Jednym z najtragiczniejszych wypadków w tym sezonie z udziałem motocykli był ten z ulicy 11 listopada w Aleksandrowie Łódzkim, w którym zginęły trzy osoby (w tym dwóch kierujących motocykle i pasażerka).

Pogromcy piratów