avatar

REDAKCJA

kontakt@piracidrogowi.pl

2016-07-30 23:43:44

opolskie

Miał promil alkoholu i pecha. Zatrzymał go policjant po służbie, któremu...

Miał promil alkoholu i pecha. Zatrzymał go policjant po służbie, któremu...

Kategoria Pijani kierowcy Wideorejestratory Lublin nagrania z wideorejestratorów    Region Lubelskie    Data utworzenia 2021-03-30 17:21:43    Oglądany 2697

avatar
30-letni kierowca peugeota miał ponad promil alkoholu i pecha. Zatrzymał go policjant drogówki po służbie, któremu bez świateł wyjechał na czołówkę. Sytuacja miała miejsce na jednej ulic Lublina, gdy funkcjonariusz wracał cywilnym samochodem ze służby. Zaniepokojony zachowaniem kierowcy policjant zawrócił i próbował go zatrzymać - udało się to dopiero po kilku kilometrach, gdy ten zjechał na pobocze. Gdy okazało się, że 30-latek bełkotał i było czuć od niego alkohol, funkcjonariusz uniemożliwił mu dalszą jazdę. Chwilę później na miejsce przyjechał patrol policji. Kierowcy peugeota grozi do 2 lat więzienia. Policja opublikowała częściowe nagranie z wideorejestratora z prywatnego samochodu funkcjonariusza.

Młoda motocyklistka zginęła po czołowym zderzeniu z busem

Młoda motocyklistka zginęła po czołowym zderzeniu z busem

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Świętokrzyskie    Data utworzenia 2021-03-28 19:30:46    Oglądany 155396

avatar
25-letnia motocyklistka zginęła w tragiczny wypadku, do którego w sobotnie popołudnie doszło na drodze wojewódzkiej nr 754 w Bałtowie, w województwie świętokrzyskim. Jak nas poinformowała asp. Ewelina Wrzesień z policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, do wypadku doszło prawdopodobnie chwilę po tym, jak 25-letnia motocyklistka z niewyjaśnionych przyczyn nagle zjechała na przeciwny pas ruchu, prosto na jadącego z przeciwka busa, którym kierowała 40-letnia kobieta. 25-letnia motocyklistka zginęła.

TIR rozbił się na barierkach na S8. Kierowca miał prawie 3 promile!

TIR rozbił się na barierkach na S8. Kierowca miał prawie 3 promile!

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Wideorejestratory Polskie Drogi nagrania z wideorejestratorów    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-03-28 16:45:05    Oglądany 2462

avatar
Prawie 3 promile alkoholu wydmuchał 28-letni kierowca TIR-a, który w niedzielę około południa jechał drogą S8. Rozpędzona ciężarówka jechała całą szerokością pasa w kierunku Wrocławia. W pewnym momencie zestaw uderzył w bariery energochłonne po prawej stronie jezdni, a po chwili w bariery po lewej stronie. Nagranie, na którym widać całe zdarzenie otrzymaliśmy od pana Piotra.

W wypadku zginął 4-letni chłopiec. Sprawca uciekł, ale już trafił do aresztu!

W wypadku zginął 4-letni chłopiec. Sprawca uciekł, ale już trafił do aresztu!

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region opolskie    Data utworzenia 2021-03-26 13:44:34    Oglądany 11286

avatar
Policjanci z Brzegu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia. 34-letni kierowca busa usłyszał już zarzuty i na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec niego 3 miesięczny tymczasowy areszt. Zatrzymanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Przypomnijmy - 16 marca, na drodze krajowej 94 doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 4-letni chłopiec, a 4 kolejne osoby zostały ranne. Już ze wstępnych relacji świadków wynikało, że do tragedii doprowadził kierowca białego busa, który podczas wyprzedzania wymusił pierwszeństwo, przez co doszło do wypadku. 34-latek nie zatrzymał się i uciekł z miejsca zdarzenia.

Wyścigi 'podrasowanego' malucha i audi. Obaj kierowcy pijani, jeden dachował.

Wyścigi 'podrasowanego' malucha i audi. Obaj kierowcy pijani, jeden dachował.

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Polskie Drogi    Region Małopolskie    Data utworzenia 2021-03-25 21:48:31    Oglądany 10476

avatar
Historie takie, jak tak, ciężko byłoby wymyślić. Policjant drogówki z Tarnowa w dniu wolnym od pracy zatrzymał dwóch, kompletnie pijanych kierowców, którzy przez kilkanaście kilometrów wyprzedzali się na przemian do czasu, aż jeden z nich zakończył jazdę w rowie, wcześniej dachując. Mowa o 18-letnim kierowcy "podrasowanego" fiata 126p i 20-letnim kierowcy audi. - Pędzące audi wyprzedzało fiata, a ścigający go fiat - audi. Ostatecznie wyśicg zakończył się w miejscowości Zabłędza, gdzie na jednym z zakrętów jadący audi stracił panowanie nad samochodem, zjechał na sąsiedni pas ruchu i wylądował w rowie, wcześniej dachując - relacjonują policjanci. Na zdarzenie najechał policjant, który zatrzymał obu młodych mężczyzn - 20-letni kierowca audi wydmuchał ponad 2 promile alkoholu, a jego młodszy kolega, nieco ponad promil. Kurtyna.

Pościg za piratem drogowym przez dwa powiaty. 32-latka zatrzymano w Nidzicy.

Pościg za piratem drogowym przez dwa powiaty. 32-latka zatrzymano w Nidzicy.

Kategoria policyjny pościg Wideorejestratory Polskie Drogi nagrania z wideorejestratorów    Region Warmińsko-Mazurskie    Data utworzenia 2021-03-25 19:34:04    Oglądany 1308

avatar
Szalona ucieczka 32-letniego kierowcy przed policją. Pirat drogowy uciekał przez dwa powiaty. Niestety policja z nieznanych nam przyczyn zdecydowała się opublikować tylko krótki fragment nagrania z pościgu, dodatkowo ucinając je w najważniejszym momencie... Funkcjonariusze podkreślają jednak, że 32-letni pirat drogowy podczas ucieczki przed policją popełnił szereg wykroczeń - m.in. wyprzedzał na przejeździe kolejowym, na przejściu dla pieszych, na skrzyżowaniu i na linii podwójnej ciągłej, jadąc przy tym z prędkością znacznie większą niż 100 km/h w obszarze zabudowanym.

36-latka z 3 promilami jechała całą szerokością drogi! 'Uczyła się jeździć'

36-latka z 3 promilami jechała całą szerokością drogi! 'Uczyła się jeździć'

Kategoria Pijani kierowcy Wideorejestratory Poznań nagrania z wideorejestratorów    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-03-24 13:09:57    Oglądany 2621

avatar
Policjanci z grupy Speed w miejscowości Brzezie (woj. wielkopolskie) zauważyli osobowego volkswagena, jadącego wężykiem - całą szerokością drogi. Gdy mundurowi zatrzymali samochód do kontroli okazało się, że za kierownicą siedzi upojona alkoholem 36-letnia kobieta. Badanie trzeźwości wykazało u niej 3 promila alkoholu. Gdy kobieta wysiadła z samochodu miała problemy z ustaniem na nogach. Jak się okazało, kobieta nigdy nie miała prawa jazdy, a policjanci przerwali jej naukę, podczas której przygotowywała się do egzaminu. Jako pasażer samochodem jechał właściciel pojazdu. Trzeźwy.

9-latek kierował SUV-em. Jechała z nim matka i 7-letni brat.

9-latek kierował SUV-em. Jechała z nim matka i 7-letni brat.

Kategoria Polskie Drogi    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2021-03-24 12:11:32    Oglądany 6962

avatar
Na samochód, który stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, natrafili funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej, którzy zatrzymali pojazd - poinformowała policja. Gdy na miejsce dojechali policjanci okazało się, że za kierownicą SUV-a Volvo XC90 siedział... 9-letni chłopiec. W samochodzie oprócz niego podróżowała także 49-letnia matka chłopca i jego 7-letni brat. - Kobieta posiadała prawa jazdy i była trzeźwa. Nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie, dlaczego samochodem kierował jej syn - powiedział asp. sztab. Ariel Bujak, oficer prasowy KPP Góra. Przeciwko matce dziecka skierowany został wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Głogowie.

Tak doszło do wypadku karetki w Lublinie. Jest nagranie z wideorejestratora!

Tak doszło do wypadku karetki w Lublinie. Jest nagranie z wideorejestratora!

Kategoria Wypadki Wideorejestratory Lublin nagrania z wideorejestratorów    Region Lubelskie    Data utworzenia 2021-03-23 19:59:01    Oglądany 4365

avatar
Jest nagranie z dzisiejszego wypadku z udziałem karetki pogotowia w Lublinie. Film z rejestratora przesłał serwisowi Lublin112.pl, jeden z czytelników. Na nagraniu widać, jak jadąca na sygnałach karetka wjeżdża na skrzyżowanie i po chwili zderza się z osobową kią. Wszystko wskazuje na to, że karetka wjechała na rondo na czerwonym świetle. Do zdarzenia doszło przed godziną 16.00 na rondzie Dmowskiego, przy skrzyżowaniu al. Tysiąclecia i Unii Lubelskiej. Wiadomo, że ranne zostały dwie osoby.

Kolejny wypadek karetki pogotowia. Tym razem w Lublinie.

Kolejny wypadek karetki pogotowia. Tym razem w Lublinie.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Lublin    Region Lubelskie    Data utworzenia 2021-03-23 17:06:18    Oglądany 5753

avatar
Karetka pogotowia ratunkowego zderzyła się na rondzie z samochodem osobowym, po czym przewróciła się na bok. Do wypadku doszło przed 16.00 na rondzie Dmowskiego, przy zbiegu al. Tysiąclecia i Unii Lubelskiej w Lublinie. Na miejscu trwa akcja służb oraz ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Pogromcy piratów