avatar

REDAKCJA

kontakt@piracidrogowi.pl

2016-07-30 23:43:44

opolskie

Ten kierowca mógł zginąć! Cudem uniknął czołówki z TIR-em.

Ten kierowca mógł zginąć! Cudem uniknął czołówki z TIR-em.

Kategoria Wideorejestratory Polskie Drogi nagrania z wideorejestratorów    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-04-08 16:46:45    Oglądany 5295

avatar
Tym razem naprawdę bardzo niedużo brakowało, a kierowca audi pożegnałby się z życiem. Nagranie, na którym widać wyprzedzanie, prosto na czołówkę z jadącą z przeciwka ciężarówką, wysłał nam Martin. "W tym miejscu jest ograniczenie do 60 km/h, Audi poruszało się z prędkością ok. 90 - 100 km/h. Okolice miejscowości Słoszewo-Kolonia, droga E77 10 km przed Płońskiem w kierunku Warszawy." - napisał.

Jeździł śmieciarką i wciągał amfetaminę. 'Zdradził go biały ślad pod nosem'.

Jeździł śmieciarką i wciągał amfetaminę. 'Zdradził go biały ślad pod nosem'.

Kategoria Polskie Drogi Wrocław    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2021-04-08 11:44:34    Oglądany 12695

avatar
Ślady białego proszku nie tylko pod nosem, ale również we wnętrzu pojazdu zdradziły kierowcę śmieciarki oraz jego kolegę. W przerwie pomiędzy opróżnianiem kubłów ze śmieciami, mężczyźni zażywali amfetaminę. Jadąca osiedlem Huby we Wrocławiu śmieciarka zwróciła uwagę policyjnych wywiadowców. Po zatrzymaniu okazało się, że kierujący nią 41-latek trzyma w ręki etui na dokumenty ze śladami białego proszku, a podobne ślady miał pod nosem... Kierowca przyznał policjantom, że chwilę wcześniej zażywał amfetaminę. W śmieciarce zabezpieczono także biały proszek. Mężczyzna trafił na dołek - testy potwierdziły w jego organizmie obecność amfetaminy i metaamfetaminy. Zatrzymany został także jeden z pasażerów śmieciarki, który jak się okazało, był poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.

Ciężarówka uderzyła naczepą w samochód osobowy. Kierowca audi zginął.

Ciężarówka uderzyła naczepą w samochód osobowy. Kierowca audi zginął.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-04-07 13:57:56    Oglądany 13983

avatar
Dramatyczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 184, w miejscowości Nowa Wieś, w Wielkopolsce. Z ustaleń śledczych wynika, że kierujący samochodem ciężarowym MAN z naczepą stracił panowanie nad kierownicą, po czym bokiem naczepy uderzył w bok audi. - Będący na miejscu zdarzenia ratownicy ZRM, ze względu na liczne obrażenia ciała odstąpili od udzielania pierwszej pomocy – powiedział mł. ogn. Łukasz Kawka z KP PSP w Szamotułach. Jak poinformowali strażacy, kilka minut przed wypadkiem odebrali zgłoszenie o rozlanej w tym miejscu substancji ropopochodnej, która mogła się przyczynić do tragedii.

Czołowe zderzenie fiata z ciężarówką. Dwie osoby nie miały szans, zginęły.

Czołowe zderzenie fiata z ciężarówką. Dwie osoby nie miały szans, zginęły.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Łódzkie    Data utworzenia 2021-04-06 16:18:49    Oglądany 17623

avatar
Dwie osoby zginęły w tragicznym wypadku, do którego około 8:30 rano doszło na DK 42 w okolicach miejscowości Granice, w województwie łódzkim. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierujący fiatem doblo 63-latek, jadąc w kierunku Radomska, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarówką. Kierowca fiata i jego 59–letnia pasażerka zginęli. 52-letni kierowca samochodu ciężarowego wyszedł z wypadku cało, był trzeźwy.

Pijany kierowca skończył jazdę samochodem na drzewie. Dosłownie.

Pijany kierowca skończył jazdę samochodem na drzewie. Dosłownie.

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Polskie Drogi    Region opolskie    Data utworzenia 2021-04-06 13:22:07    Oglądany 4852

avatar
Policjanci ze Strzelec Opolskich otrzymali zgłoszenie o groźnie wyglądającym zdarzeniem drogowym, do którego doszło na leśnym odcinku drogi, pomiędzy miejscowościami Sporók i Staniszcze Wielkie. Gdy na miejscu pojawili się policjanci okazało się, że 40-letni kierowca audi stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i dosłownie zawisł na drzewie. Kierowca wydmuchał ponad 1,5 promila.

Kobieta wjechała samochodem prosto pod rozpędzony pociąg. Zginęła.

Kobieta wjechała samochodem prosto pod rozpędzony pociąg. Zginęła.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Poznań    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-04-04 18:45:36    Oglądany 12963

avatar
72-letnia kobieta kierująca osobowym citroenem zginęła w tragicznym wypadku, do którego w niedzielny, świąteczny poranek doszło na jednym z przejazdów kolejowych w Obornikach. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, kierowany przez kobietę samochód osobowy, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, wjechał prosto pod rozpędzony pociąg pasażerski. Skład przed zatrzymaniem ciągnął osobówkę przez około 500 metrów. 72-letnia kobieta nie miała szans na przeżycie.

Wjechał wózek i uciekł, nie żyje 15-miesięczna dziewczynka. Poszukiwany SUV!

Wjechał wózek i uciekł, nie żyje 15-miesięczna dziewczynka. Poszukiwany SUV!

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-04-03 10:37:56    Oglądany 12324

avatar
Policjanci poszukują kierowcy białego SUV-a, który w piątek około 18:00 w miejscowości Przęsławice na drodze wojewódzkiej nr 575 na Mazowszu, potrącił wózek z 15-miesięczną dziewczynką i uciekł. Pomimo reanimacji, dziecka nie udało się uratować. Wiadomo, że do tragedii doszło, gdy ojciec z dwójką małych dzieci szedł poboczem drogi. Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie zwraca się z prośbą o pilny kontakt do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z wideorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego ustalenia sprawcy wypadku.

88-letni kierowca wjechał na cmentarz i staranował 22 nagrobki.

88-letni kierowca wjechał na cmentarz i staranował 22 nagrobki.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-04-01 18:19:10    Oglądany 15275

avatar
Do nietypowej kolizji doszło w środę po 14:00 na cmentarzu komunalnym w Orzeszu, na Śląsku. Jak informują policjanci, 88-letni kierowca osobowego hyundaia utracił orientację przestrzenną, źle ocenił szerokość swojego samochodu i wjechał w alejkę cmentarza komunalnego, uszkadzając 22 nagrobki. Mężczyznę ukarano mandatem oraz punktami karnymi. Policjanci drogówki zdecydowali także skierować do starosty wniosek o przeprowadzenie badań lekarskich 88-latka.

Centymetry od wypadku z karetką. 'Zahamowałem w ostatniej chwili'.

youtube

Kategoria Wideorejestratory Polskie Drogi Opole nagrania z wideorejestratorów    Region opolskie    Data utworzenia 2021-03-30 19:42:40    Oglądany 3383

avatar
Do niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorkowe popołudnie na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Spychalskiego w Opolu. Na nagraniu z wideorejestratora widać, jak samochód osobowy na zielonym świetle wjeżdża z niedużą prędkością na skrzyżowanie i w ostatnim momencie hamuje, ustępując pierwszeństwa, jadącej na sygnale karetce pogotowia. Warto zwrócić uwagę na dźwięk w filmie - pierwszy sygnał jadącej karetki pogotowia słychać na około 2 sekundy przed momentem, gdy karetka przejeżdża przed maską. Nie ma wątpliwości, że gdyby kierowca samochodu osobowego nie zahamował, doszłoby do zderzenia. Przypomnijmy, że jazda pojazdem uprzywilejowanym na sygnałach nie daje pierwszeństwa przejazdu i kierowca takiego pojazdu musi zachować szczególną ostrożność. Pamiętajmy jednak, że szczególnie ratownicy medyczni są w ostatnich miesiącach przemęczeni, a karetek na sygnale jest teraz na drogach więcej niż kiedykolwiek, dlatego nawet mając pierwszeństwo, warto być jeszcze bardziej uważnym za kierownicą.

Miał promil alkoholu i pecha. Zatrzymał go policjant po służbie, któremu...

Miał promil alkoholu i pecha. Zatrzymał go policjant po służbie, któremu...

Kategoria Pijani kierowcy Wideorejestratory Lublin nagrania z wideorejestratorów    Region Lubelskie    Data utworzenia 2021-03-30 17:21:43    Oglądany 2397

avatar
30-letni kierowca peugeota miał ponad promil alkoholu i pecha. Zatrzymał go policjant drogówki po służbie, któremu bez świateł wyjechał na czołówkę. Sytuacja miała miejsce na jednej ulic Lublina, gdy funkcjonariusz wracał cywilnym samochodem ze służby. Zaniepokojony zachowaniem kierowcy policjant zawrócił i próbował go zatrzymać - udało się to dopiero po kilku kilometrach, gdy ten zjechał na pobocze. Gdy okazało się, że 30-latek bełkotał i było czuć od niego alkohol, funkcjonariusz uniemożliwił mu dalszą jazdę. Chwilę później na miejsce przyjechał patrol policji. Kierowcy peugeota grozi do 2 lat więzienia. Policja opublikowała częściowe nagranie z wideorejestratora z prywatnego samochodu funkcjonariusza.

Pogromcy piratów