avatar

Sareg

2018-03-09 14:44:05

opolskie

Czołowe zderzenie i dachowanie pod Opolem. Wezwano śmigłowiec LPR.

Czołowe zderzenie i dachowanie pod Opolem. Wezwano śmigłowiec LPR.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Opole    Region opolskie    Data utworzenia 2021-12-23 14:42:13    Oglądany 25035

avatar
W czwartkowy poranek na drodze między Chróścicami a Dobrzeniem Wielkim w powiecie opolskim doszło do groźnego wypadku. Ranne zostały dwie osoby, jedną z nich przetransportował do szpitala śmigłowiec LPR.Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca opla corsy w wyniku niedostosowania prędkości do warunków, panujących na drodze wpadł w poślizg i zderzył się z nissanem, który wypadł z jezdni i dachował.Kierowcy obu pojazdów zostali ranni. Jeden z nich został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR, drugiego przewieziono karetką.

Groźny wypadek audi. 35-latek dachował na barierach i uderzył w drzewa!

Groźny wypadek audi. 35-latek dachował na barierach i uderzył w drzewa!

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-12-13 16:57:55    Oglądany 6015

avatar
Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło dziś przed godziną 5:00 rano doszło w Mysłowicach. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 35-letni kierowca Audi A4 prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków uderzył w znak drogowy, a następnie w bariery i drzewa. Ranny kierowca został zabrany do szpitala.

Kierowca audi zjechał na przeciwny pas ruchu. W wypadku zginęły 2 osoby.

Kierowca audi zjechał na przeciwny pas ruchu. W wypadku zginęły 2 osoby.

Kategoria Wypadki    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-12-05 16:23:02    Oglądany 7633

avatar
Pasażer audi zginął na miejscu a kierowca auta zmarł w szpitalu po wypadku, do którego w sobotę po południu doszło w miejscowości Skarszewko w powiecie kaliskim. Jak informuje policja, pierwsze ustalenia na miejscy wypadku wskazują, że kierowca audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się bokiem z busem, ciągnącym lawetę z samochodami. 31-letni pasażer audi był reanimowany na miejscu wypadku, nie udało się go uratować. Do szpitala przewieziono 24-letniego kierowcę auta osobowego, zmarł kilka godzin później. Kierowca busa nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Wypadek trzech samochodów, z jednego z nich wypadł silnik!

Wypadek trzech samochodów, z jednego z nich wypadł silnik!

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Pomorskie    Data utworzenia 2021-11-26 12:16:05    Oglądany 14775

avatar
Do poważnie wyglądającego wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych doszło w Szemudzie na Pomorzu. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 50-letni kierowca volkswagena prawdopodobnie wykonując manewr wyprzedzania, nie upewnił się czy jest wyprzedzany przez inny pojazd, w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącym w tym samym kierunku samochodem audi a3, którym kierował 18-latek. Następnie volkswagen uderzył w jadącego w tym samym kierunku forda c-max, którym kierował 64-latek, który został ranny i trafił do szpitala. Kierującego volkswagenem 50-latkowi, policjanci zatrzymali prawo jazdy.

18-latka zginęła w wypadku. Kierował pijany 23-latek z sądowym zakazem.

18-latka zginęła w wypadku. Kierował pijany 23-latek z sądowym zakazem.

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy    Region Warmińsko-Mazurskie    Data utworzenia 2021-06-14 13:22:47    Oglądany 13760

avatar
Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę przed godziną 20 na trasie Miłakowo-Warny niedaleko Morąga w województwie warmińsko-mazurskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 23-letni kierujący samochodem osobowym zjechał z drogi, a następie uderzył w drzewo i dachował. Kierowca sam wydostał się z auta, uwięziona w nim pozostała 18-letnia pasażerka. Młoda kobieta była reanimowana, nie udało się jej uratować. Kierowca trafił do szpitala na obserwację. Okazało się, że kierował pod wpływem alkoholu, ponadto ma aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

BMW zmiażdżone po zderzeniu z drzewem. Zginął 25-latek, kobieta walczy o życie.

BMW zmiażdżone po zderzeniu z drzewem. Zginął 25-latek, kobieta walczy o życie.

Kategoria Wypadki    Region Lubuskie    Data utworzenia 2021-06-13 18:43:25    Oglądany 13559

avatar
25-letni kierowca zginął na miejscu, a jadąca z nim kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło w sobotę około godziny 18 na DK29 między Cybinką a Uradem w powiecie słubickim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 25-letni kierowca BMW z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo.Kierowca BMW był reanimowany, ale nie udało się go uratować. Jego pasażerka w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

Pasażer volkswagena nie żyje, kierowca w szpitalu. Auto wjechało pod pociąg.

Pasażer volkswagena nie żyje, kierowca w szpitalu. Auto wjechało pod pociąg.

Kategoria Wypadki    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-06-08 19:33:50    Oglądany 14451

avatar
Pasażer volkswagena nie przeżył wypadku, do którego doszło we wtorek rano w miejscowości Krzycko Wielkie w gminie Włoszakowice. Samochód wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy tuż przed jadący szynobus. - Nie żyje pasażer. Kierowca trafił do szpitala - informuje Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. Szynobusem podróżowało 61 osób, kilka z nich odniosło niegroźne obrażenia. Trwa ustalanie okoliczności i przyczyn wypadku.

Wypadek z cyklu „Oszukać Przeznaczenie”. Metalowy szlaban przebił auto na wylot!

Wypadek z cyklu „Oszukać Przeznaczenie”. Metalowy szlaban przebił auto na wylot!

Kategoria Wypadki HARDCORE dziwne    Region Małopolskie    Data utworzenia 2021-06-06 18:16:01    Oglądany 11063

avatar
Do niecodziennego wypadku doszło w czwartek nad zalewem Klimkówka niedaleko Gorlic w Małopolsce. - Kierujący pojazdem podczas manewru zawracania nie zauważył wystającego szlabanu. Prawdopodobnie oślepiło go słońce. Wjechał w szlaban doznając urazu twarzy. Uraz był na tyle mocny, że poszkodowany tracił co chwila przytomność - informują strażacy z OSP Ropa. Ranny kierowca został przewieziony do szpitala.

25-letni motocyklista zginął po zderzeniu z autem. Sprawca wypadku uciekł.

25-letni motocyklista zginął po zderzeniu z autem. Sprawca wypadku uciekł.

Kategoria Wypadki    Region Pomorskie    Data utworzenia 2021-06-06 18:08:50    Oglądany 13794

avatar
25-letni motocyklista zginął w wyniku zderzenia z samochodem, do którego doszło w sobotę wieczorem w Chwaszczynie w powiecie kartuskim. Kierowca auta uciekł z miejsca zdarzenia, jest poszukiwany przez policję.Jak ustalili policjanci, kierowca peugeota chcąc skręcić w lewo nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście, nadjeżdżającemu z przeciwka. 25-letni motocyklista był reanimowany, ale nie udało się go uratować. Gdy na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, kierowcy peugeota nie było w pojeździe. Policjanci ustalili już tożsamość sprawcy wypadku, ale jego poszukiwania wciąż trwają. Wiadomo, że mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Ford dosłownie wbił się w tył ciężarówki. O krok od tragedii na A1.

Ford dosłownie wbił się w tył ciężarówki. O krok od tragedii na A1.

Kategoria Wypadki HARDCORE Toruń    Region Kujawsko - pomorskie    Data utworzenia 2021-06-03 18:34:17    Oglądany 11083

avatar
Dwie osoby zostały ranne w groźnie wyglądającym wypadku, do którego doszło we wtorek rano na autostradzie A1. Ford transit z dużą siłą uderzył w naczepę ciężarówki. - Kobieta kierująca Fordem Transitem jadąca w kierunku Gdańska najechała na tył ciężarówki - mówi asp. Wojciech Chrostowski z policji w Toruniu. W wypadku ranna została kobieta kierująca autem oraz pasażer. Obie te osoby zostały przewiezione do szpitala. W akcji ratowniczej brały udział 3 zastępy strażaków z JRG nr 1 oraz JRG nr 3 w Toruniu.(Fot. KM PSP Toruń)

Pogromcy piratów